072-3255657
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

רפואת שיניים מתקדמת

 
כיום הרפואה מתקדמת יותר מאי פעם, ואת החידושים הכי עדכניים אנחנו מכניסים לתוך המרפאה שלנו, כדי לאפשר לכם שקט נפשי, זמינות וטיפול מסור ואיכותי.
 
 

5 יתרונות שיש למרפאת השיניים שלנו

 
  • צילום רנטגן דיגיטלי וממוחשב – אם בעבר צילומי רנטגן היו כרוכים בקרינה מסוכנת, כיום ניתן לבצע צילומים בצריכת קרינה מינימלית, שנותנת לכם תחושת ביטחון מקסימלית.
  • אחסון מידע רפואי דיגיטלי – במקום להדפיס לכם אינספור מסמכים, אנחנו דואגים לתעד כל ביקור שלכם במרפאה במחשב. כך הכל מתועד, מסודר וקיימת גישה נוחה וקלה לכל המידע.
  • תוכנות המחשה גרפיות – אם בעבר הייתם צריכים לסמוך על מילה של הרופא ולנסות להבין מציורים מה בדיוק הולכים לעשות לכם, כיום הדברים הם אחרת. בכל תוכנית טיפול שאנחנו מציעים לכם, אנחנו גם מדגימים באמצעים ויזואליים את המצב כיום ואת התוצאות הצפויות.
  • ניהול תורים חכם – מערכת מתקדמת שולחת לכם תזכורות לקביעת תור לצורך ביקורת, תזכורות על תורים קיימים וכדומה.
  • תקשורת אונליין – שאלות? בקשות? הרופאים שלנו זמינים בשבילכם גם במייל.
 
 
 
 
 
 

חדש! שיקומי ON LAY ו- IN LAY

 
כמרפאת שיניים מתקדמת, אנחנו שמים דגש מיוחד על שיקום פה מורכבים ואסתטיים – סתימות, חומרים כמו כתרי זירקוניה ו - e max וגם על שחזורי Onlay ו- Inlay.

שחזורי Onlay ו- Inlay הם המילה האחרונה בתחום האסתטיקה הדנטלית: הם נועדו להשלים חלקים משן שנשברה או נהרסה עקב עששת עמוקה. שחזורים אלה מיוצרים במעבדת שיניים בטכנולוגיה מתקדמת ומדויקת מאוד, באמצעות שימוש בחומרים חזקים המעניקים גם תוצאה אסתטית מאוד. לאחר שלב ייצור ההשלמה, השחזורים מותאמים בקפידה לשן המטופלת, מודבקים למקום השבור, משלימים באופן מדויק את השן ומעניקים לה צורה שלמה וטבעית.
 
מה ההבדל בין השחזורים?
 
ה - Inlay הוא שחזור קטן יותר, המשלים אזורים שלא כוללים את תלוליות השן. לעומת זאת, ה - Onlay הוא לרוב שחזור גדול יותר, שמשלים גם את תלוליות השיניים (האזורים שבולטים בשיניים הטוחנות שלנו).
 
 
 
 
 
רוצים טיפול מתקדם וברמה גבוהה? התקשרו אלינו עוד היום לתיאום תור במרפאה: 072-3255657.